41 350 10 59; kom. 608 296 467          biuro@sebastian.travel.pl          ul. Armii Krajowej 7, Kazimierza Wielka          Pon. – Pt. 9:00 – 16:00

Zorganizuj wycieczkę

Krok po kroku

Nasze biuro specjalizuje się w przygotowywaniu ofert turystycznych na zamówienie, czyli tworzymy program wycieczki zgodnie z życzeniem grupy. Organizujemy również wyjazdy rekreacyjne i edukacyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej w wersji komfortowej lub ekonomicznej. Rodziny i osoby indywidualne zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas wycieczkach i wczasach.

Krok 1 – Zdecyduj gdzie chcesz się wybrać
Krok 2 – Wybierz co chciałbyś zobaczyć
Krok 3 – Ile to będzie kosztować?
Krok 4 – Skontaktuj się z nami

Sprawdź nasz katalog ofert, aby zobaczyć nasze gotowe propozycje wycieczek wraz z ich programami. Pamiętaj, że każdą wycieczkę możemy dostosować do Twoich potrzeb! Możesz zobaczyć GDZIE JUŻ BYLIŚMY. Jeśli w katalogu nie ma wycieczki, która Cię interesuje, przygotujemy dla Ciebie propozycję, dostosowaną do podanych przez Ciebie wymagań.

Jeśli potrzebujesz tylko transportu skorzystaj z naszej oferty PRZEWOZU OSÓB. Jeśli jednak chciałbyś abyśmy zaplanowali dla Ciebie cały wyjazd, prześlij do naszego biura listę miejsc lub atrakcji, które chciałbyś odwiedzić. Zaplanujemy dla Ciebie optymalną trasę i przygotujemy ciekawy program.

Cenę wycieczek z katalogu ofert obliczono dla 46 osób płatnych plus 4 opiekunów. Obejmuje ona transport autobusem 50–osobowym klasy LUX, opłaty drogowe, parkingowe oraz koszt ubezpieczenia. W przypadku wycieczek kilkudniowych na terenie Polski cena zawiera także koszt noclegu w schronisku młodzieżowym, zaś za granicą w hotelu, ze śniadaniem. Przy dodatkowej opłacie biuro zapewnia także usługę pilotów i przewodników, bilety wstępów, wyżywienie i/lub nocleg w hotelu o oczekiwanym standardzie. Jeśli szukasz wyceny dla nowego planu wyjazdu, to przygotujemy dla Ciebie szczegółowy kosztorys. 

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nasze biuro na rynku w Kazimierzy Wielkiej. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zakładce KONTAKT.

Chcesz gdzieś pojechać, ale nie masz zorganizowanej grupy osób?

Zgłoś się do nas mimo wszystko! Organizujemy również wycieczki dla rodzin i osób indywidualnych. Pomożemy Ci zebrać chętnych na wyjazd. Nasze aktualne oferty znajdziesz w katalogu.