41 350 10 59; kom. 608 296 467          biuro@sebastian.travel.pl          ul. Armii Krajowej 7, Kazimierza Wielka          Pon. – Pt. 9:00 – 16:00

Bratysława – Wiedeń 9-10 grudnia

Jarmark Bożonarodzeniowy

Bratysława i Wiedeń

9-10 grudnia 2023

Zapraszamy Państwa do magicznego świata świątecznych tradycji i niepowtarzalnego klimatu, który można odnaleźć na jarmarkach bożonarodzeniowych w dwóch wyjątkowych europejskich miastach: Bratysławie i Wiedniu!

 

Dzień 1 (9.12.2023)

Wyjazd w godzinach wczesnoporannych i przejazd do Bratysławy. Nasza pierwsza destynacja to stolica Słowacji, gdzie zwiedzimy wraz z przewodnikiem takie miejsca jak wzgórze zamkowe i majestatyczny Zamek Bratysławski (z zewnątrz), katedra św. Marcina, urokliwe Stare Miasto, historyczny Stary Ratusz, Wieża i Brama Michelska oraz Pałac Prymasowski. Po zwiedzaniu czas wolny na jarmarku bożonarodzeniowym. Przejazd do hotelu i nocleg.

Dzień 2 (10.12.2023)

Następnego dnia po śniadaniu wyruszymy do stolicy Austrii, Wiednia. W programie m.in. Belweder, Katedra, Hofburg, Ratusz, wiedeński Ring z zabytkami (obiekty zwiedzane z zewnątrz). Po zakończeniu zwiedzania czas wolny na własne odkrywanie Jarmarku Bożonarodzeniowego, gdzie będziecie mogli cieszyć się niepowtarzalnym klimatem świąt. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

 

Cena: 750 zł/os

W cenie: transport, ubezpieczenie, 1 x nocleg, 1 x śniadanie, usługa pilota, przewodnika

Przy zapisie prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz daty urodzenia uczestnika oraz o wpłatę zaliczki w wysokości 150 zł na nasze konto bankowe (nr konta w zakładce – Kontakt) lub w siedzibie biura.